Rejestracja TEST

Foto: {[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Rejestracja TEST

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. „Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi”. Materiał odpracowany przez : Fundację na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa w konsorcjum z Instytutem Zootechniki PIB, współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Usługi doradcze, usługi z zakresu zarządzania gospodarstwem rolnym i usługi z zakresu zastępstw, PROW 2014-2020.

Program szkolenia 

W celu rejestracji na szkolenie „ Wpływ produkcji rolnej na zmiany klimatu i jej adaptacja do tych zmian”, które odbędzie się 3-4 marca 2020 w Olsztynie, w Polsko-Niemieckim Centrum Młodziezy przy ulicy Okopowej 25 należy wypełnić poniższy formularz:

@

Klauzula informacyjna RODO


Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.