Funkcjonowanie Fundacji w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną

Foto: {[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Funkcjonowanie Fundacji w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną

 

 

 

Szanowni Państwo,

W związku z panującą w kraju sytuacją rozprzestrzeniania się koronawirusa (wirusa SARS-COV-2) oraz mając na uwadze zalecenia i rekomendacje władz, jak również właściwych służb, informujemy, iż decyzją Zarządu Fundacji na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa, pracownicy będą wykonywać obowiązki w drodze pracy zdalnej, do odwołania.  Jeżeli nie jest to bezwzględnie konieczne i nie wynika z obowiązku formalnego, zwracamy się z uprzejmą prośbą o załatwianie spraw poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy. O dalszych zaleceniach i ograniczeniach  będziemy informować Państwa na bieżąco. Za wszelkie utrudnienia i ograniczenia serdecznie przepraszamy i prosimy o zrozumienie.

Kontakt pod numerem telefonu: 531 829 523mailem: fdpa@fdpa.org lub na numer komórkowy konkretnego pracownika: Numery telefonów komórkowych

 

Zespół Fundacji na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa.


Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.