Konferencja "Ochrona i kształtowanie zasobów wodnych na terenach wiejskich"

Foto: {[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Konferencja "Ochrona i kształtowanie zasobów wodnych na terenach wiejskich"

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa ma zaszczyt zaprosić na konferencję pt. "Ochrona i kształtowanie zasobów wodnych na terenach wiejskich". Spotkanie odbędzie się we wtorek 28 lutego 2017 roku w Centrum Prasowym Polskiej Agencji Prasowej ul. Bracka 6/8 w Warszawie

"Ochrona i kształtowanie zasobów wodnych na terenach wiejskich" to projekt realizowany przez Fundację na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa dofinasowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, którego głównym celem jest podnoszenie świadomości z zakresu zasobów wód i ich znaczenia dla gospodarki i środowiska przyrodniczego Polski, ochrony wód na terenach wiejskich i propagowanie innowacyjnych rozwiązań w gospodarce wodno – ściekowej.

REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA Z POWODU WYCZERPANIA MIEJSC.

PROGRAM KONFERENCJI DO POBRANIA


Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.