Podsumowanie cyklu 3 szkoleń on-line " Gospodarka nawozowa a ochrona wód"

en

Podsumowanie cyklu 3 szkoleń on-line " Gospodarka nawozowa a ochrona wód"

23.02.2023
1 minutę czytania

Zakończyliśmy cykl 3 szkoleń on-line „Gospodarka nawozowa a ochrona wód”, który trwał od grudnia 2022 do lutego 2023. Programy kolejnych szkoleń zwierały tematy, które uczestnicy poprzednich zgłaszali jako ich interesujące i wymagające zgłębienia.

Podczas całego cyklu w szkoleniach uczestniczyło 670 osób z całego kraju, którzy reprezentowali rolników, mieszkańców wsi, nauczycieli i uczniów szkół rolniczych, lokalne samorządy, instytucje naukowe, inspektoraty ochrony środowiska, ośrodki doradztwa rolniczego itp.

Szkolenia prowadzili eksperci z różnych dziedzin rolnictwa, byli to przedstawiciele: Instytutu Zootechniki PIB w Balicach, Instytutu Upraw Nawożenia i Gleboznawstwa PIB w Puławach, Instytutu Technologiczno-Przyrodniczego w Falentach  oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Duże zainteresowanie szkoleniami przełożyło się na liczny udział i dużą aktywność uczestników, którzy za pośrednictwem chatu, ankiet i sesji Q&A wraz z ekspertami współtworzyli dyskusję w trakcie i po wykładach przewidzianych w programie.

Serdecznie dziękujemy ekspertom i uczestnikom za zaangażowanie i wszystkie pozytywne komentarze na temat szkoleń, które do nas spłynęły.

Cykl szkoleń odbywał się w ramach projektu „Gospodarka nawozowa a ochrona wód” , dofinansowanego ze środków Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich i realizowanego w Fundacji na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa w ramach umowy nr KSOW/6/2022/017 z dnia 08.07.2022 r.


Poprzedni artykuł Następny artykuł