Raport z realizacji projektu "Przedsiębiorca z klimatem"

Foto: {[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Raport z realizacji projektu "Przedsiębiorca z klimatem"

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z raportem podsumowującym realizację projektu "Przedsiębiorca z klimatu” realizowanego przez Fundację na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa i dofinansowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
{[description]}

Raport przedstawia efekty działań prowadzonych w ramach projektu oraz wyniki badań ankietowych przeprowadzonych z 700 przedsiębiorcami na temat efektywności energetycznej w firmach. Zamieściliśmy również informacje na temat systemu wsparcia przedsiębiorców oraz przedstawiliśmy opisy dobrych praktyk z wdrożonych działań z zakresu efektywności energetycznej uczestników projektu „Przedsiębiorca z klimatem”.

Opracowanie jest dostępne na stronie internetowej projektu www.przedsiębiorcazklimatem.pl oraz na stronie fundacji fdpa.org.pl.

Mamy nadzieję, że raport będzie dla Państwa interesujący i przydatny zarówno dla przedsiębiorców, jak i instytucji zajmujących się tematyką efektywności energetycznej.

Serdecznie zapraszamy do lektury.

RAPORT Z REALIZACJI PROJEKTU PRZEDSIĘBIORCA Z KLIMATEM


Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.