Zaproszenie na konferencję:

Zaproszenie na konferencję: "Innowacyjna gospodarka nawozami naturalnymi w chowie świń i drobiu dla ochrony jakości wód"

{[description]}

Zaproszenie na konferencję: "Innowacyjna gospodarka nawozami naturalnymi w chowie świń i drobiu dla ochrony jakości wód"

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa ma przyjemność zaprosić Państwa na konferencję  pt. "Innowacyjna gospodarka nawozami naturalnymi w chowie świń i drobiu dla ochrony jakości wód", oraganizowaną w ramach kampanii edukacyjnej „Ograniczenie zanieczyszczenia azotem pochodzenia rolniczego metodą poprawy jakości wód”, współfinansowanej przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

 Konferencja odbędzie się 19 listopada 2019 

Kujawsko – Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Odział w Przysieku

Przysiek, Parkowa 1

87-134 Zławieś Wielka

Udział w konferencji jest bezpłatny

Ilość miejsc ograniczona, o rejestracji decyduje kolejność zgłoszeń

Więcej  informacji na temat kampanii edukacyjnej „Ograniczenie zanieczyszczenia azotem pochodzenia rolniczego metodą poprawy jakości wód”, współfinansowanej przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej: http://www.fdpa.org.pl/azot

W celu rejestracji na konferencję prosimy o wypełnie formularza: 

@

 

X
Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.