"Polska wieś 2016. Raport o stanie wsi” już niebawem

Foto: {[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

"Polska wieś 2016. Raport o stanie wsi” już niebawem

Cały czas trwają prace nad najnowszym raportem dotyczącym diagnozy polskiej wsi i rolnictwa. Dziewiąte wydanie raportu zostanie zaprezentowane już pod koniec czerwca. Wersję elektroniczną publikacji będzie można pobrać z naszej strony.

Cykliczne raporty, publikowane przez Fundację na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa te przedstawiały najpierw proces przygotowań naszego kraju do członkostwa w Unii Europejskiej i problemy z tym związane, a następnie skutki społeczno-ekonomiczne integracji europejskiej dla obszarów wiejskich w Polsce. Raporty stanowią formę monitoringu najważniejszych przemian zachodzących na wsi i skutków polityki wspierającej rozwój obszarów wiejskich w okresie szybkich zmian instytucjonalnych.


Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.