Rozstrzygnięcie konkursu "Przedsiębiorca z klimatem”

Rozstrzygnięcie konkursu "Przedsiębiorca z klimatem”

Miło nam poinformować, że znamy już laureatów ogólnopolskiego konkursu „Przedsiębiorca z klimatem”. Celem konkursu było podniesienie wiedzy w zakresie niskonakładowych rozwiązań umożliwiających oszczędność energii w firmie.

04.05.2016
1 minutę czytania

Podczas trwania konkursu szukaliśmy przedsiębiorców, którzy wdrożyli najciekawsze niskonakładowe rozwiązania obniżające zużycie energii, działania zwiększające efektywność energetyczną lub wprowadzili nowy ekologiczny produkt lub usługi w swojej działalności (o zmniejszonym oddziaływaniu na środowisko, bądź zmniejszający zużycie energii).

Poprzez konkurs pragnęliśmy zachęcić przedsiębiorców do wprowadzania w ich firmach konkretnych rozwiązań pozwalających zmniejszyć oddziaływanie prowadzonych działalności gospodarczych na klimat i zainteresować ich tematem niskonakładowych rozwiązań z zakresu efektywności energetycznej.

Nagrody specjalne przyznano następującym firmom:

Lucjan Sekuła Piekarnia „SEKUŁA”

Zniczland Marta Banasiewicz

Pachniczówka Sp. z o.o.

Prototypownia Błażej Flaszyński

„Mówisz i masz” Paweł Orzyłowski

 

Nagrody rzeczowe przyznano następującym firmom:

Ana-dent Anna Czarnocka

Dworek Łosie – Ewa Gren

Zakład Ślusarsko Mechaniczny

„MGS”

CopiFlex Auto Marcin Szczygliński

Adam Wątroba P.P.H.U. „FENIX” 25

 

Lista rankingowa: Lista rankingowa

Na temat projektu „Przedsiebiorca z klimatem” realizowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej można przeczytać na naszej stronie: przedsiebiorcazklimatem.pl


Poprzedni artykuł Następny artykuł