Trwa ocena merytoryczna wniosków "Razem dla klimatu”

Foto: {[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Trwa ocena merytoryczna wniosków "Razem dla klimatu”

Rozpoczęła się ocena merytoryczna wniosków konkursu grantowego „Razem dla klimatu”. Już w najbliższym czasie opublikujemy listy ocen.

Celem głównym projektu „Razem dla klimatu” jest aktywizacja społeczeństwa w zakresie realizacji kompleksowych projektów dotyczących efektywnego edukowania i informowania na temat adaptacji do zmian klimatu oraz przeciwdziałania jego skutkom i wpływu działań człowieka na poprawę stanu środowiska. Zakłada się, że wzrost świadomości związanej z tym tematem również wpłynie korzystnie na ochronę atmosfery i klimatu a także zachęci do podejmowania działań przyjaznych środowisku i realizujących zasady zrównoważonego rozwoju poprzez mini-kampanie edukacyjnoinformacyjne. Przeprowadzenie konkursu ma na celu wyłonienie najlepiej przygotowanych, najciekawszych i odpowiadających na potrzeby lokalne przedsięwzięć zmierzających do adaptacji do zmian klimatu. Konkurs ma także na celu zainicjowanie oddolnych działań lokalnych na rzecz środowiska naturalnego. Szczegółowe warunki podziału funduszy oraz aplikowania o granty zostały określone w regulaminie Konkursu.

 

Poniżej prezentujemy listy wniosków ocenionych formalnie z podziałem na ocenę pozytywną i negatywną.

Lista wniosków pozytywnie rozpatrzonych pod względem formalnym

Lista wniosków negatywnie rozpatrzonych pod względem formalnym

 

Listy z oceną merytoryczną pojawią się już niebawem.


Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.