Przedsiębiorczość wiejska, koncepcja rozwoju

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa realizuje nowy projekt na zlecenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi Koncepcja rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich (projekt realizowany ze środków pochodzących z Funduszu Counterpart Funds – CPF Sektorowych Agrolinia PL9005).
W ramach projektu zespół ekspertów wraz z przedstawicielami mikro, małych i średnich przedsiębiorstw opracował koncepcję rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich, ze szczególnym uwzględnieniem analizy rynku usług wspierających rozwój przedsiębiorczości.
Odbyło się  7 konferencji regionalnych, podczas których  zaprezentowano wyniki badań i koncepcję oraz upowszechniono informacje dotyczących możliwości wsparcia przedsiębiorczości na obszarach wiejskich w nowej perspektywie finansowej.
Koncepcja systemowego wsparcia przedsiębiorczości na obszarach wiejskich 
Materiały i wnioski z konferencji regionalnych
Opinie z konsultacji na poziomie krajowym
Materiały z konferencji ogólnokrajowej w Warszawie
Publikacja pokonferencyjna Przedsiębiorczość na wsi – współczesne wyzwania i koncepcja rozwoju

Rozumiem
Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.