Webinar "Innowacje na polu. Praktyczne zastosowanie rozwiązań cyfrowych w rolnictwie precyzyjnym”

en

Webinar "Innowacje na polu. Praktyczne zastosowanie rozwiązań cyfrowych w rolnictwie precyzyjnym”

06.06.2024
2 minuty czytania

 

W obliczu wyzwań, z jakimi boryka się współczesne rolnictwo, niezbędne staje się wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań. Zmiany klimatyczne oraz oczekiwania konsumentów, aby produkcja rolnicza stała się bardziej zrównoważona, skłaniają rolników do korzystania z nowoczesnych technologii, które mogą efektywnie wspierać ich działania.

Zapraszamy Państwa na webinar pt. "Innowacje na polu.  Praktyczne zastosowanie rozwiązań cyfrowych w rolnictwie precyzyjnym”, który odbędzie się 20 czerwca 2024 r. w godzinach 10 -12.30  na platformie Teams. Nasze spotkanie będzie poświęcone omówieniu najnowszych trendów i technologii w rolnictwie precyzyjnym oraz Rolnictwie 4.0, które umożliwiają precyzyjne zarządzanie zasobami i optymalizację procesów produkcyjnych.

Webinarium jest częscią projektu: Digitalizacja szansą na zwiększenie efektywności przedsiębiorstw na obszarach wiejskich. Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach  projektu TRANSFORM TOGETHER FUND (TTF): Fundusz transformacji ekologicznej i cyfrowej dla podmiotów finansowania społecznego i mikroprzedsiębiorców realizowany przez  Microfinance Centre (MFC) and Cerise+SPTF. Projekt jest finansowany przez Komisję Europejską w ramach komponentu: Zatrudnienie i innowacje społeczne (EaSI) Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (ESF+).

Podczas spotkania poruszymy między innymi następujące zagadnienia:

  • Zmiany klimatu i ich wpływ na rolnictwo precyzyjne - prof. dr hab. Adam Ekielski z Katedry Inżynierii Produkcji SGGW
  • Najnowsze innowacje wspierające rolnictwo precyzyjne – prezentacja przedstawicieli firmy Syngenta Polska.
  • Rozwiązania z zakresu Rolnictwa 4.0 – omówienie przez przedstawicieli firmy Vantage Polska.

Zachęcamy do udziału w webinarze i  zapisania się poprzez kliknięcie w poniższy link. Wierzymy, że to wydarzenie dostarczy Państwu nie tylko inspiracji, ale również praktycznej wiedzy i umiejętności, które będą niezbędne do wdrożenia nowoczesnych rozwiązań w Państwa gospodarstwach.

REJESTRACJA

Jeśli mają Państwo pytania, już dzisiaj mogą je Państwo zadać, poprzez wypisanie ich w formularzu zapisu na webinar. Nasz panel prelegentów będzie się starał na nie odpowiedzieć w czasie spotkania.

 

Program:


Następny artykuł