Konkurs „Lokalny System Monitoringu Wód”

Konkurs „Lokalny System Monitoringu Wód”

{[description]}

Konkurs „Lokalny System Monitoringu Wód”

Z przyjemnością informujemy, że I etap konkursu pn. "LOKALNY SYSTEM MONITORINGU WÓD" został rozstrzygnięty. Zapraszamy do zapoznania się z listą rankingową.

W dniu 17 kwietnia 2020 opublikowano nową wersję Harmonogramu konkursu LSMW. Prosimy o zapoznanie się z nowymi terminami działań:

Nowy harmonogram konkursu

 

LISTA RANKINGOWA

Nagrody dla zwycięzców zostaną przekazane podczas warsztatów terenowych, które odbędą się w szkołach w październiku i listopadzie 2019 roku.

 

Archiwum:

Serdecznie zapraszamy uczniów ze szkół uczestniczących w projekcie"Zrównoważone rolnictwo w służbie bioróżnorodności" do udziału w konkursie LOKALNY SYSTEM MONITORINGU WÓD. FORMULARZE ZGŁOSZENIOWE NALEŻY PRZESŁAĆ DO 20 WRZEŚNIA 2019 R. DO GODZINY 16:00.

Poniżej znajdują się dokumenty konkursowe:

REGULAMIN KONKURSU

Załącznik nr 1 Lista szkół zakwalifikowanych do projektu

Załącznik nr 2 FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Załącznik nr 3 Wytyczne do LSMW

Załącznik nr 4 Harmonogram konkursu

Załącznik nr 5 Oświadczenie dotyczące danych osobowych

 

 Informacje dodatkowe:

W terminie od 2 do 20 września można zadawać pytania ekspertom, wystarczy wysłać maila z pytaniem na adres: e.stygienko@fdpa.org.pl, odpowiedź zostanie wysłana mailem lub ekspert skontaktuje się telefonicznie.

X
Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.