Wyniki Konkursu filmowego

Wyniki Konkursu filmowego

{[description]}

Wyniki Konkursu filmowego

Z przyjemnością przedstawiamy zwycięzców konkursu na najciekawszy film o tematyce ochrony bioróżnorodności w krajobrazie rolniczym

Zwycięzcami konkursu są uczniowie z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. 1000-lecia Państwa Polskiego w Nakle Śląskim, którzy zajęli pierwsze miejsce z filmem pn. "Bioróżnorodność w rolnictwie". Autorami filmu są: Julia Albrecht, Dorota Hirschler i Wojciech Korzeczek

Już w najbliższym czasie filmy zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej

Nagrody w postaci kart upominkowych do sklepów z elektroniką przyznano 6 zespołom, których prace otrzymały najwyższą liczbę punktów.

Za zajęcie pierwszego miejsca przyznano nagrody w postaci kart upominkowych o wartości 500 zł dla każdego członka zespołu.

Za zajęcie drugiego miejsca przyznano nagrody w postaci kart upominkowych o wartości 300 zł dla każdego  członka zespołu.

Za zajęcie trzeciego miejsca przyznano nagrody w postaci kart upominkowych  o wartości 200 zł dla każdego  członka zespołu.

 Kapituła konkursowa podjęła decyzję o przyznaniu wyróżnienia dla zespołów które zajęły czwarte, piąte i szóste miejsce i przyznanie ich członkom nagrody w postaci kart upominkowych  o wartości 100 zł dla każdego członka zespołu.

LISTA RANKINGOWA 

 

 

Film przygotowany przez grupę, która zajęła pierwsze miejsce:

Autorzy filmu: Julia Albrech, Dorota, Hirszler, Wojciech Korzeczek

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. 1000-lecia Państwa Polskiego w Nakle Śląskim

 

Film zdobywców drugiego miejsca:

Autorzy filmu: Gracjan Zieleń, Daniel Michałek, Hubert Bembnista

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Brzostowie

 

Film zdobywców trzeciego miejsca:

Autorzy filmu: Piotr Pępek, Konrad Strama, Anna Bocheńska, Łukasz Łabuda, Marta Pierchlak

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu

 

Pozostałe filmy: 

Autorzy filmu: Filip Goc Karina Konderla Kinga Ruszkowska Aleksandra Rydosz Wojciech Urban

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach

 

Autorzy filmu: Kinga Szymańska, Samuel Pawełczyk, Alicja Warzecha, Kamil Konopka

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. 1000-lecia Państwa Polskiego w Nakle Śląskim

 

Autorzy filmu: Patrycja Kamela Nikola Jung Julia Kościelny Wiktoria Krasnowska Julia Kasny

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nakle Śląskim

 

Autorzy filmu: Bartosz Andrzejczak Szczepan Chojnacki Filip Franiak Michał Musiał Dawid Sztendel

Zespół Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach

 

Autorzy filmu: Paweł Więcław Dominik Markowski Adrian Stępień Arkadiusz Grzeszczyk Hubert Niedziela

Zespół Szkół Zespół Kształcenia Rolniczego w Radomiu

 

Autorzy filmu: Izabela Brzezicka Dominika Badys Aleksandra Rudkowska Julia Demianiuk Aleksandra Bogucka

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolówce Osadzie

 

Autorzy filmu: Artur Jabłoński Sebastian Pryk Radosław Sikała Mateusz Szewczyk Jakub Wiśniewski

Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach

 

Autorzy filmu: Kacper Olszewski Damian Kuczkowski Wojciech Rus Mateusz Kowalski Mirosław Ptak

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego W Sypniewie

 

Autorzy filmu: Radosław Piątek Paulina Dyga Szymon Świercz Kacper Osowiecki Adam Parzychowski

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Golądkowie

 

Autorzy filmu: Dariusz Kozłowski Łukasz Surma Jakub Ziarek Maciej Mruk Jacek Wenda

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sypniewie

X
Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.